Всі спроби провокаторів зірвати роботу парламенту зазнають поразки, — Андрій Тетерук

Всі спроби провокаторів, які намагаються зупинити злагоджену роботу Верховної Ради, ухвалення необхідних країні законопроектів, приречені на провал.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук на брифінгу в кулуарах парламенту.

«З 2014 року ми забезпечували й продовжуємо забезпечувати якісну роботу парламенту. І всі спроби провокаторів, які намагаються зупинити злагоджену роботу Верховної Ради, ухвалення необхідних країні законопроектів, приречені на провал. Їхня деструктивна роль протирічить намірам українців – будувати сильну країну, і той факт, що на заклики провокаторів, які лунали впродовж двох місяців, прийшло лише кілька тисяч людей, а сама акція отримала підтримку виключно від ЗМІ з РФ, свідчить, що всі ці намагання зазнають невдачі», — зазначив депутат.

«Я впевнений, що всі вимоги мирного зібрання завжди будуть заслухані парламентом, але провокації, які було влаштовано – побиття поліцейських, народних депутатів, – все це абсолютно негідна поведінка, яка буде уважно розглянута та отримає відповідну оцінку», — наголосив він.

«Ми вимагатимемо від правоохоронних органів реагувати на кожну провокацію щодо людей, які здійснюватимуть будь-які силові спроби щодо народних депутатів та правоохоронців. Ми повинні розуміти, що парламент – це місце для дискусій, і в ньому є місце саме для дискусій, а не для шантажу та ультиматумів», — додав Андрій Тетерук.

За його словами, «Народний фронт» послідовно виконуватиме всі свої обіцянки впродовж усієї каденції нинішнього скликання, і ухвалення законопроектів про зняття депутатської недоторканності також буде розглянуто відповідно до чинного законодавства, регламенту і Конституції. «Ніхто не вправі вказувати парламенту, в який спосіб ухвалювати законопроекти, тому що це буде порушення процедури і, врешті, призведе до скасування таких законопроектів», — уточнив перший заступник керівника фракції.

«Я впевнений, що лише злагоджена й чітка, зрозуміла позиція як парламентаріїв у залі, так і суспільства, яке уважно спостерігає за всіма процесами, призведе до успіху нашої країни та занепаду всіх спроб РФ зруйнувати злагоджену роботу української влади, починаючи від парламенту й закінчуючи президентською вертикаллю. Вони не дочекаються повторення подій сторічної давнини, коли внутрішній розбрат та непорозуміння призвели до руйнування української держави, захоплення влади більшовиками та занепаду України на 100 років», — підсумував Андрій Тетерук.

Повідомляє Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: