Викрито голову громадської ради при ГУ ДФС

Прокуратурою Київської області викрито голову громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві на підбурюванні щодо надання неправомірної вигоди в сумі 75 тисяч доларів США
У четвер, 6 вересня цього року, прокуратурою Київської області спільно із співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління ГУ НП у Київській області викрито голову громадської ради при ГУ ДФС у м.Києві на підбурюванні щодо надання неправомірної вигоди в сумі 75 тисяч доларів США службовим особам ГУ ДФС у Київській області.
Досудовим розслідуванням установлено, що вказана особа упродовж тривалого часу підбурювала керівника одного із суб’єктів господарювання до надання неправомірної вигоди посадовцям ГУ ДФС у Київській області за виключення останнього із списку неблагонадійних підприємств та не перешкоджання у здійсненні подальшої підприємницької діяльності.
На даний час тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання затримання особи в порядку ст.208 КПК України та повідомлення їй про підозру.
Кримінальне провадження розпочато за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) та ч.4 ст.27, ч.2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).
Досудове розслідування триває.

Прес-служба
прокуратури Київської області

Затримана голова Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві Ірина Нараєвськадиректор юридичної компанії «НІЛОС», очолює ГО «Яскраві вчинки» і балотувалася у 2015 році до Київської міськради від «Автомайдану».

Поделиться в социальных сетях: