В Одесу зайшли два турецьких військових корабля

В Одеський порт з «дружнім візитом» зайшли два корабля Військово-морських сил Турецької Республіки.

Відзначається, що фрегат TCG Barbaros і штурмової катер TCG Marti пришвартувалися біля 16 ​​причалу морського вокзалу.

«Дружній візит до Одеси проходить в рамках щорічних навчань ВМС Туреччини «Блакитна батьківщина — 2019″ (Mavi Vatan — 2019)», — сказано в повідомленні.

За даними видання, в ході маневрів 67 турецьких бойових кораблів з 6 по 8 березня відвідають 40 іноземних портів в Мармуровому, Егейському та Чорному морях, в тому числі відвідають порти РФ.

З посиланням на турецьке консульство повідомляється, що одесити зможуть побувати на кораблях.

Фрегат TCG Barbaros (F244) відноситься до класу фрегатів типу МЕКО 200.

Повідомляється, що корабель побудований в Німеччині компанією Blohm+Voss і прийнятий на озброєння в 1997 році. Повна водотоннажність близько 3400 тонн. Довжина 117 метрів, ширина 15, осаду 4,25 метра.

Також зазначається, що на борту фрегата різноманітне ракетне, артилерійське і зенітне озброєння, в тому числі вісім шахтних пускових установок Mk 41 для зенітних ракет «Сі Сперроу» і вісім установок для протикорабельних ракет «Гарпун». Авіаційне озброєння — вертоліт Sikorsky S-70B Seahawk.
У виданні додали, що штурмової катер TCG Marti прийнятий на озброєння ВМС Туреччини в серпні 1978 року. Це другий з восьми побудованих катерів типу Dogan. Довжина 58 метрів, ширина 7,6, осадка 2,7 метра. Водотоннажність 436 тонн.

Він озброєний 76-мм артустановкою і 35-мм зенітними гарматами. На кораблях цього типу вперше в ВМС Туреччини були встановлені американські протикорабельні ракети «Гарпун».

Візит турецьких кораблів триватиме до 8 березня.

www.pravda.com.ua

Поделиться в социальных сетях: