Українців треба звільнити від рабства компаній, які надають їм комунальні послуги, – Леонід Ємець

Українців необхідно звільнити від рабства приватних компаній, які надають громадянам комунальні послуги.

Про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт» Леонід Ємець на брифінгу у Верховній Раді.

«Те, що сьогодні відбувається з питань тарифів та можливості кожного громадянина точно знати, що його кошти витрачаються і сплачуються саме за ту послугу, яка надається саме йому, дуже нагадує рабство», – зазначив народний депутат.

Леонід Ємець повідомив, що багато громадян звертаються до нього з дуже чітким питанням та претензією до держави – чому до них приходить повідомлення про припинення постачання гарячої води терміном на місяць, а потім вони отримують платіжку, де вказано, що вони мають заплатити за гарячу воду.

«Сьогодні людина перебуває в рабстві у приватних компаній, яким держава надала право самостійно накладати на громадянина зобов’язання та вимагати від нього віддати свої кошти, щоб у когось була нова яхта чи будинок», – сказав народний депутат.

«У людей виникає питання: чому їх дурять, чому це робиться з дозволу держави, і яким чином це питання можна вирішити. Люди не хочуть бути в рабстві в якихось підприємств, котрі самостійно визначають, скільки людина має сплатити незалежно від того, чи надавалася їй послуга взагалі», – пояснив представник «Народного фронту».

«Ця ситуація є неприпустимою», – наголосив Леонід Ємець.

За його словами, група народних депутатів внесла законопроект, який врегульовуватиме це питання — виводить громадян з-під рабства компаній, які надають послуги з постачання комунальних послуг та надає людям право бути не лише зобов’язаними, а й вимагати від цих компаній виконання своїх обов’язків. У випадку, якщо послуги не влаштовують громадянина, він може від них відмовитись.

«А якщо він все ж погоджується на такі послуги, — він може переконатися, що кожна хвилина надання йому цих послуг є прозоро визначеною, а самі послуги варті кожної сплаченої за них копійки», – додав народний депутат.

«Вимагаємо від парламенту підтримати питання виведення наших громадян з-під рабства», — закликав колег представник «Народного фронту».

Повідомляє Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: