Турчинов: Російському військово-політичному керівництву не вдасться сховатися від відповідальності за збитий «Боїнг»

Російському військово-політичному керівництву не вдасться сховатися від відповідальності за збитий «Боїнг».

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один із лідерів партії «Народний фронт» Олександр Турчинов у коментарі.

«Міністерство оборони Росії виступило з черговим фейком щодо нібито причетності України до трагедії, яка відбулася з малайзійським «Боїнгом», — сказав Олександр Турчинов. — На моїй пам’яті це, мабуть, дев’ята чи десята версія, яку намагаються нав’язати світовій громадськості російські військові і політики, щоб сховати свою причетність до цього страшного злочину».

«Був і іспанський диспетчер, був і український винищувач, і ракети «повітря-повітря», був і так званий колишній військовий, який якраз у той час був на аеродромі, звідкіля злітав український винищувач, аби збити «Боїнг», та багато іншої брехні», — зауважив Секретар РНБО України.

«Ці брудні фантазії, брудні фейки мають тільки одну мету – сховати справжніх злочинців. Але те, що справжні злочинці — російські військове, та політичне керівництво, — це вже доведено як офіційним розслідуванням, так і незалежними експертами», — підсумував він.

Повідомляє Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: