Північний потік-2 - Арсеній Яценюк - Варшава

«Північний потік-2» поставить Європу в повну залежність від компанії, якою керує Кремль і персонально Путін

«Північний потік-2» — це антиукраїнський, антипольський, антисловацький і антиєвропейський проект. Як можна підтримувати проект, за яким Росія захоплює енергетичний ринок Європейського Союзу?» — наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній ЯЦЕНЮК під час Міжнародної конференції «Революція, війна та її наслідки» у Варшаві.

Лідер «Народного фронту» наголосив на необхідності кроків задля енергетичної безпеки: «Тут так само постає питання єдності в Європейському Союзі: що перше — бізнес, економіка чи все-таки цінності. Не тільки цінності, але й усвідомлення власних енергетичних викликів для країн-членів ЄС».

Арсеній Яценюк наголосив, що позиція України та Польщі єдина: цей проект має бути зупинений. «І ми покладаємося на наших європейських партнерів, на ЄС і Європейську Комісію в прийнятті правильного рішення. Правильного рішення для наших країн, для наших народів і для нашого майбутнього”, — наголосив він.

Фракція «Народний фронт» у Верховній Раді вже зареєструвала проект звернення-застереження до європейських країн не підтримувати будівництво газопроводу «Північний потік-2».

Джерело: «Народна думка»

Поделиться в социальных сетях: