Під час Суперкубку України з футболу, порядок забезпечуватимуть більше тисячі правоохоронців

Задля безпеки громадян, недопущення будь-яких провокацій з боку фанатів та профілактики правопорушень у посиленому режимі територію стадіону та прилеглі до нього вулиці патрулюватимуть працівники поліції діалогу, тактичні групи, вибухотехніки, кінологи та придані сили. Всього до патрулювання для ефективного забезпечення охорони громадського порядку планується задіяти 1200 правоохоронців, із них – 350 нацгвардійців.

Нагадаємо, що напередодні футбольного матчу правоохоронці провели практичні навчання, у ході яких усі підрозділи відпрацьовували тактику дій щодо припинення порушень публічної безпеки та порядку під час футбольного турніру.

Також в районах проведення масових заходів частково буде обмежено рух автотранспорту. Тому рекомендуємо водіям завчасно планувати своє пересування по місту альтернативним маршрутом і не залишати в невстановлених місцях свої автомобілі.

Звертаємося з проханням до одеситів та гостей міста! Поставтеся до заходів безпеки, які проводитимуться в день футбольного матчу, із розумінням: усі обмеження будуть встановлені виключно в інтересах безпеки громадян. Поводьтеся толерантно й виважено, не порушуйте публічний порядок і дотримуйтеся вимог чинного законодавства. Будьте пильними і одразу повідомляйте на лінію «102» про підозрілих осіб, предмети або можливі провокації.

od.npu.gov.ua

 
Поделиться в социальных сетях: