Операція «Урок» стартує з початком навчального року

Закінчилися літні канікули. Учні середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, технікумів і коледжів відпочили, додали в зрості і вазі і вирушили за новими знаннями. З першим вересневим днем ​​стартує всеукраїнська операція під умовною назвою «Урок», яка триватиме до середини вересня.

Всю операцію можна умовно розділити на дві складові: відпрацювання прогульників за межами навчальних закладів, і робота з ними безпосередньо за місцем навчання. Важливо, щоб і діти і їх батьки зрозуміли, що органи внутрішніх справ цим займаються для того, щоб уберегти від серйозних проблем. У підлітків нестійка психіка, вони легко піддаються навіюванню, їх можуть схилити вживати наркотики, алкоголь, примусити до вчинення крадіжок та інших правопорушень.

Спільно з представниками виконавчої служби міста та району поліцейські будуть виявляти і усувати причини та умови, які сприяли невідвідуванню школи або втечі з занять. Співробітники ювенальної превенції також проводитимуть зустрічі з учнями. Куріння в громадських місцях, вживання алкогольних напоїв, зухвала поведінка, що супроводжується хуліганськими витівками і нецензурною лайкою, — ось далеко не повний перелік питань, які порушуватимуться правоохоронцями в ході таких зустрічей.

od.npu.gov.ua

Поделиться в социальных сетях: