Одеський сервісний центр МВС долучився до соціальної акції «Благаю, не відволікайся!»

Організатори заходу закликали водіїв та пішоходів відмовитися від використання смартфонів та інших ґаджетів під час дорожнього руху.

Завдяки спеціально розробленому VR-тесту відвідувачі сервісного центру МВС № 5141 у м. Одеса  отримали можливість  побачити, до яких наслідків можуть призвести розмови по телефону, відповідь на повідомлення та серфінг у соціальних мережах під час участі у дорожньому русі.

За допомогою спеціального обладнання відвідувачі змогли зануритися у віртуальний світ дорожнього руху та взяти участь у повчальному тесті. Сценарій ролика побудований таким чином, що глядач самостійно обирав варіанти розвитку подій і впливав на фінал. Щоб прожити всі ймовірні ситуації, знадобилося всього 8 хвилин, але ті враження, які отримали учасники заходу, залишаться в пам’яті надовго.

Усі, хто зацікавився важливою темою, отримали також симпатичні наклейки-нагадування від невгамовного Благуна. «Благунчик» буде мандрувати містами України та нагадувати про необхідність бути відповідальними на дорозі.

Повідомляє: https://od.npu.gov.ua/

Поделиться в социальных сетях: