«Народний фронт» вимагає публічно заслухати в парламенті інформацію щодо оборудок в оборонній сфері

«Народний фронт» закликає Тимчасову слідчу комісію з розслідування корупції в оборонній сфері терміново викликати до парламенту керівництво НАБУ, ГПУ, Військової прокуратури, СБУ та Державної фіскальної служби для надання інформації щодо оборудок, пов’язаних з «Укроборонпромом».

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

«Корупція в обороні воюючої країни — це подвійне зло. Якщо зловживання в «Укроборонпромі» доведуть — винні мають бути справедливо і жорстко покарані», — заявив він.

«Нагадаю, що за ініціативи «Народного фронту» парламент минулого пленарного тижня вже ухвалив постанову про невідкладне розслідування зловживань в «Укроборонпромі». Ми розширили повноваження вже діючої ТСК з розслідування корупції в оборонній сфері. У цій постанові йдеться, що ТСК має провести публічне засідання за участю силовиків і слідчих органів. Окрім НАБУ, ми хочемо почути у парламенті інформацію від керівництва Генпрокуратури, Військової прокуратури, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби та ДБР»,  — наголосив керівник фракції.

«Ми хочемо знати, чи підтверджуються факти зливу розслідування проти корупціонерів в «Укроборонпромі». Чи причетні органи по боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади до цих оборудок»,  — підкреслив Максим Бурбак.

Він наголосив, що причетність новостворених антикорупційних органів до корупції вбиває залишки віри українців у справедливість.

«Чи розуміють це в органах по боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади, які давно перетворили на інструмент політичних маніпуляцій і темних оборудок? Чи розуміють вони можливі наслідки своїх дій? Ці органи створювали парламент і уряд для боротьби з корупцією, а не покривання корупції», — зазначив керівник фракції. 

Повідомляє: Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: