«Народний фронт» підтримає закон про ТСК, — Максим Бурбак

Фракція «Народний фронт» підтримуватиме прийняття закону про тимчасові слідчі комісії (ТСК).

Про це заявив, виступаючи з парламентської трибуни, керівник фракції Максим Бурбак.

«Народний фронт» буде підтримувати закон про ТСК. Законопроектом пропонується врегулювати правовий статус і порядок діяльності тимчасових слідчих комісій та тимчасових спеціальних комісій, закріпити функції парламентського контролю та механізму імпічменту Президента», — наголосив він.

«Можна сказати, що до цього Верховна Рада України йшла всі свої вісім скликань. Тому що процедура імпічменту досі не виписана в українському законодавстві», — підкреслив Максим Бурбак.

Керівник фракції НФ зазначив, що Конституцією України визначено, що імпічмент є особливою процедурою притягнення до відповідальності Президента України. Але статтею 111 Конституції передбачено лише підстави для проведення імпічменту – у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

«Отже, на 28 році нашої держави дійшов час для затвердження процедури дочасного припинення повноважень Президента. У демократичній державі процедура імпічменту повинна мати законодавчу основу. Ми будемо підтримувати закон про ТСК»,  — підкреслив він.

Наостанок Максим Бурбак звернувся до народних депутатів з проханням бути присутніми на пленарних засіданнях.

«Звертаюсь до колег-депутатів: вибори — виборами, але роботу в сесійній залі треба продовжувати», — резюмував він. 

Повідомляє: Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: