«Народний фронт» не голосуватиме за жодні обмеження прав журналістів, — Микола Княжицький

Фракція «Народний фронт» не голосуватиме за жодні обмеження прав журналістів, тому що послідовно підтримує їх розширення.

Про це заявив представник фракції «Народний фронт» Микола Княжицький в інтерв’ю журналістам у кулуарах парламенту.

«Народний фронт» точно не голосуватиме за жодні обмеження прав журналістів. Це рішення нашої фракції, і ми неодноразово про це говорили. Робота справжніх журналістів з різноманітних медіа, різної форми власності і з різних країн, безумовно, має бути забезпечена. Якщо для цього треба зробити прес-центр, то треба зробити прес-центр, але це жодним чином не може обмежувати їхній доступ до депутатів для спілкування з політиками», — заявив він.

Парламентар зауважив, що це питання, яке викликало таку реакцію в медіа, виникло на фоні давньої дискусії щодо впорядкування акредитації для ЗМІ до Верховної Ради. Він нагадав, що наразі до українського парламенту акредитовані тисячі представників медіа, багато з яких, насправді, не виконують журналістську роботу, а перебувають у стінах Верховної Ради з дещо іншими незрозумілими цілями.

«Рішення фракції: «Народний фронт» ніколи не буде голосувати за жодні обмеження прав журналістів, тому що послідовно обстоює і підтримує розширення їх прав. Доступ для журналістів не буде обмежуватися. Може хіба що збільшуватися, якщо ми говоримо про створення прес-центру, який повинен допомагати і сприяти роботі журналістів, але не бути замінником роботі в кулуарах», — наголосив Княжицький.

Повідомляє Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: