Микола Княжицький: Кандидати в президенти мають представити своє бачення гуманітарної політики на п`ять років

Фіналісти другого туру виборів Президента-2019 мають представити своє бачення гуманітарної політики, яку вони вестимуть в разі свого обрання.

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, народний депутат фракції «Народний фронт» Микола Княжицький під час виступу з парламентської трибуни.

«Учора один із кандидатів оприлюднив список своїх радників. Людина, яку пропонують радником з питань гуманітарної політики, прямо виступає проти української мови як державної, прямо виступає за повернення кращих зразків того, що було в Радянському союзі. Саме зважаючи на це, я звертаю увагу — настільки важливим є ухвалення цього закону (мовного. – Ред.). Я хочу закликати усіх кандидатів засвідчити свою позицію щодо гуманітарної політики особисто», — заявив Княжицький.

«Обидва фіналісти виборів мають засвідчити, що їхня гуманітарна політика буде підтримувати розвиток української держави за підтримки мови та культури», — підкреслив народний депутат.

Микола Княжицький також застеріг народних депутатів, що неприйняття закону про мову не лише залишає країну в непростій ситуації, а й «кидає в хаос невизначеності та протистоянь, які Україні точно не потрібні». 

Повідомляє: Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: