Максим Бурбак: Закон про нацбезпеку повинен набрати чинності до саміту НАТО (відео)

На саміті НАТО Україна повинна продемонструвати прогрес в обороні та впровадженні реформ.

На цьому наголосив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак під час Погоджувальної ради.

«Вже за тиждень відбудеться саміт НАТО. Це можливість продемонструвати союзникам прогрес України в обороні та реформах. Нещодавно Верховна Рада ухвалила Закон «Про національну безпеку України» — це черговий крок до євроатлантичної інтеграції. Тому, чекаємо на набрання чинності цього закону до саміту НАТО», — зазначив Максим Бурбак.

Він додав, що для впровадження норм цього закону необхідно ухвалити ще низку спеціальних законів, зокрема, новий закон про СБУ.

«Саміт Північноатлантичного Альянсу — це ще й нагода донести до наших союзників чітку послідовну позицію України щодо війни й мирного процесу. Санкції проти агресора треба посилювати й  розширювати. Україна потребує адекватної фінансової допомоги й розширення поставок летальної зброї», — підкреслив керівник фракції.

«Наведу дуже актуальну цитату Арсенія Яценюка: «Весь Захід повинен однаково з Україною бачити шлях відновлення територіальної цілісності нашої країни. Він написаний не в Мінську, а в законі про  відновлення територіальної цілісності і в статуті ООН». У цьому питанні Президент і Верховна Рада мають бути принципові і непохитні, тоді до нас дослухаються», — резюмував Максим Бурбак.

Повідомляє Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: