Максим Бурбак: Верховна Рада повинна задіяти механізм протидії ворожому втручанню у вибори в Україні

Верховна Рада повинна задіяти механізм протидії ворожому втручанню і створити відповідну ТСК, яка має розслідувати факти втручання в українські вибори з боку Росії та громадян України, з нею пов’язаних.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

«Закликаю голів фракцій та груп подавати своїх кандидатів до складу ТСК. Не бійтеся і не блокуйте створення механізму протидії ворожому впливу», — наголосив він.

«Ця комісія, зокрема, має розслідувати джерела фінансування пропутінських ЗМІ, які називаються українськими, але неприховано працюють на капітуляцію перед Росією, які заперечують факт російської агресії і принижують українських національних героїв», — наголосив керівник фракції.

Максим Бурбак підкреслив, що у 2014 році лідери «Народного фронту» подали приклад, як гарантувати безпеку й законність виборів у воюючій країні.

«І нині Президент, СБУ, прокуратура, Нацполіція зобов’язані захистити демократичні права українців. Чесні вибори — інтерес кожного громадянина», — підкреслив Максим Бурбак.

Він також наголосив на неприпустимості втягування силових органів у політичні інтриги.

«Я переконаний, усі разом вони повинні зробити і зроблять все, щоб забезпечити вільні, прозорі та чесні вибори. Забезпечення конституційного ладу — це їхній спільний і прямий обов‘язок», —  резюмував керівник фракції. 

Повідомляє Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: