Максим Бурбак: У Держбюджеті необхідно передбачити 200 млн на житло учасникам АТО — внутрішньо переміщеним особам

У Державному бюджеті наступного року необхідно виділити 200 млн грн на компенсацію за житло учасникам АТО, які одночасно є внутрішньо переміщеними особами (АТО-ВПО).

Про це під час брифінгу в парламенті наголосив керівник фракції «Народний фронт», член Комітету ВР у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Максим Бурбак.

«Пропозиція нашого комітету — щоб у бюджеті наступного року було передбачено не 25 млн, а 200 млн грн для забезпечення даної програми. Щоб захисники України, які у тяжкий момент взяли зброю і захищали незалежність України, могли отримати домівки. Ми повинні повертати борги нашим захисникам», — наголосив Бурбак.

Він відзначив, що минулого року комітет домігся, аби в українському законодавстві був введений статус АТО-ВПО і цій категорії осіб була надана допомога держави.

«Завдячуючи нашій ініціативі, вперше в законодавстві України було введено термін АТО-ВПО. Вперше в цьому році було закладено 25 млн грн. І я хотів би подякувати коаліційному Уряду, що ця сума була збільшена до 41 млн і вже 49 сімей отримали домівки», — наголосив керівник фракції.

Він висловив впевненість, що при розгляді Держбюджету-2019 до другого читання пропозиція комітету буде врахована.

«Програма працює, в областях вже є черги на отримання квартир, і наш обов’язок — щоб ця програма була наповнена живими грошима і наші захисники отримали житло», — наголосив Максим Бурбак.

У свою чергу запрошені на брифінг представники АТО-ВПО зазначили, що за цією державною програмою вони можуть купити житло у будь-якій області України, не зважаючи на місце реєстрації. Вони також  висловили вдячність представникам комітету за підтримку. 

Повідомляє Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: