Максим Бурбак: Реформа децентралізації — одна з найвдаліших

Реформа децентралізації — одна з найяскравіших реформ урядів Яценюка та Гройсмана, а також Верховної Ради VIII скликання.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, відповідаючи на звинувачення одного з народних депутатів.

«Тут один з колег сказав, що реформа децентралізації влади в країні була провальна. Я вважаю, що це одна з найяскравіших реформ, які були підтримані і Урядом Арсенія Яценюка, і нашою Верховною Радою», — підкреслив він.

«Люблю говорити цифрами. Сокирянська (Чернівецька обл. – Ред.) об’єднана територіальна громада, коли прийняла рішення про об’єднання, на два села — Сокиряни і Коболчин — мала бюджет 7,5 мільйонів гривень. Місяць тому я був на звіті голови Василя Равлика. Він зауважив, що бюджет 2018 року складав 63 мільйони гривень. Ось вам цифри: 7,5 і 63», — розповів про значне збільшення бюджету ОТГ Максим Бурбак.

Він також підкреслив, що Урядом Володимира Гройсмана було прийнято рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів у власність ОТГ.

«Так ось, коли ми зібрали сільських голів і голів ОТГ і сказали, що Уряд передасть вам —  ніхто не вірив. Це був січень 2018 року. В грудні 2018 року ми прозвітували: землю передали всім ОТГ Чернівецької області, 7,5 тисячі гектарів. Це додатковий ресурс і надходження до бюджетів сільських громад», — наголосив Максим Бурбак.

«Тому я вам можу сказати, що реформа децентралізації влади – одна з найяскравіших реформ», — підкреслив народний депутат.

Повідомляє: Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: