Максим Бурбак: Парламент і уряд працюватимуть до обрання нової Верховної Ради

Парламент VIII скликання є найпродуктивнішим і працюватиме до 27 жовтня.

Про це заявив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак з трибуни парламенту.

«Безсумнівним фактом є те, що нинішнє скликання Верховної Ради — найпродуктивніше за всю історію України. Це і безліч рішень, спрямованих на підтримку сектору оборони, і безвіз з ЄС, і створення антикорупційних інституцій, і закріплення в Конституції курсу в Євросоюз та НАТО, і енергетична реформа, і освітня реформа, і система заходів для захисту української мови та відродження національної ідентичності, і багато-багато іншого», — підкреслив Максим Бурбак, нагадавши, що саме фракція «Народний фронт» безпосередньо ініціювала всі ці історичні рішення.

«Ми пишаємось результатом!», — наголосив керівник фракції.

«Парламент і уряд будуть працювати до обрання нової Верховної Ради на строкових виборах 27 жовтня, які будуть такими ж демократичними, як і президентські», — наголосив Максим Бурбак.

«Верховна Рада очікує від новообраного президента Володимира Зеленського кадрових рішень, законопроектів для посилення обороноздатності, відновлення цілісності країни, продовження курсу в НАТО і ЄС, розвитку економіки і антикорупційних ініціатив»,  — зазначив Максим Бурбак.

Повідомляє: Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: