Хто він, Олександр Турчинов: «кривавий пастор» чи миле дитя Боже

Є персони у політиці, ставлення до яких неоднозначне. Наприклад, із Макроном та Трампом все стало зрозумілим одразу. Першого відразу було визнанано красунчиком, другого – впертим «биком», який пробє будь-яке питання на користь країни.

А от український політик, що практично не посміхається, викликає настороженість та, навіть, напруженість.  А коли таки на його суворому обличчі зявляється посмішка, декому стає навіть страшнувато. Хто зна, що вона несе!

 

Олександр Турчинов- 11-й Секретар Ради національної безпеки і оборони України. На посаді – з 15 грудня 2014 року. Під час Революції Гідності та на початку збройної агресії Росії проти України, в період з 23 лютого 2014 р. по 7 червня 2014 р. виконував обов’язки Президента України.

 

Релігійні погляди – євангельський християнин-баптист. Саме через це він і отримав від росіян прізвисько «Кривавий пастор» — за його непоступливість та безкомпромісність перед агресором.

 

Крилаті ракети ворогам – з усією християнською любов’ю

Олександр Валентинович – надзвичайно цікава особистість. Про нього можна багато говорити, але в даному контексті мова йде про його релігійні погляди, а точніше – віру. Існує думка, що євангельська віра забороняє брати до рук зброю. Так, в радянські часи чимало юнаків, через заборону діючою владою церковних зібрань та богослужінь християн, гоніння віруючих,  не йшли на строкову службу в армію. За що й потрапляли за грати. Тут все цілком логічно. Служити злочинній владі дійсно справа не дуже хороша.

То було колись, та часи змінюються. Почитавши Біблію – Слово Боже – вивчивши її досконально, з’ясували, що Бог нас поставив бути відповідальними за свою землю. І захищати її від ворога не є гріхом.

Тим, хто за своїм релігійними переконаннями не може брати до рук зброї, надається можливість віддати свій обов’язок Батьківщині (тобто державі, а не однойменній політичній партії) на альтернативній військовій службі.

Якось, за інсайдерською інформацією, Секретар Радбезу був присутній на одній із нарад. В запалі політичних суперечок, один із народних депутатів, аби додати своєму виступу експресії, послався на діяння Ісуса Христа на нашій грішній землі. В цю ж мить Олександр Турчинов, ледь напружившись, тихо промовив: «Ісуса Христа не чіпати». Ті, хто сидів геть поруч біля нього, це помітили та почули. Цілком очевидно, що для «кривавого пастора» ця тема надзвичайно чутлива. Святе  — це святе

Але є й такі християни, які за необхідності захищають свою країну в повній бойовій: від автомата до ракетного комплексу чи крилатих ракет, наприклад, як Турчинов. Саме дію останніх видів озброєнь християнин Турчинов особисто контролював на навчальних стрільбах.

 

Українські захисники приготувалися до можливого вторгнення Росії

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в Україні триває наймасштабніша перевірка готовності діяти, жити, працювати і перемагати в умовах повномасштабного військового вторгнення ворога. Про це він розповів 13 грудня під час тактико-спеціальних навчань підрозділів системи МВС України.

За його словами, це були багаточисельні і серйозні навчання. У них взяли участь близько 1200 осіб особового складу, було задіяно понад 100 одиниць військової та спеціальної техніки.

«Навчання продемонстрували високий рівень підготовки наших гвардійців, прикордонників, ДСНС, працівників Нацполіції», — уточнив Турчинов.

Секретар Ради безпеки зазначив, що в навчаннях насамперед були задіяні ЗСУ. Водночас відбувається масштабна перевірка системи цивільної оборони, готовності 25 бригад територіальної оборони, які розташовані в кожному регіоні.

 

«Все це проводиться в межах наймасштабнішої підготовки країни в умовах воєнного стану до готовності діяти, жити, працювати і перемагати в умовах повномасштабного військового вторгнення ворога. Саме ця перевірка відбувається в усіх регіонах, а не тільки там, де оголошений воєнний стан», — додав секретар РНБО.

 

 

Земна місія

Ось так, він, християнин Олександр Турчинов, розуміє свою місію на землі. Ну, а нам, усім іншим, хто вважає себе християнином, чи просто вважає, що він вірить у Бога, треба розуміти, що Бог робить свої справи на небі, а ми – на землі. І тоді, разом – ми одне ціле, і разом з Ним – ми за Україну. І тоді нашому ворогу точно кінець.

Слава Україні, брати християни! Незабаром Різдво Христове, яке в нашій країні в ім’я миру і злагоди з минулого року святкується двічі на рік: 25 грудня – католицьке та 7 січня – православне. Тобто, святкуватимемо аж два тижні.

Головне, пам’ятати, що ми святкуємо прихід Господа на землю. Ми відзначаємо неймовірну подію – Господь неба та землі зглянувся на нас і прийшов, аби прожити земне життя во імя спасіння людства. Він зробив свою справу. Тепер справа за нами!

Владислав ОЗАРІНСЬКИЙ, головний редактор видання «Народна думка»

 

 

Поделиться в социальных сетях: