Інформаційна кампанія «Народного фронту» — це відповідь на те, що було зроблено партією

На Одещині триває інформаційна кампанія «Народного фронту». Це відповідь на те, що було зроблено партією, 81 депутатом, які не розбіглися після відставки прем’єр-міністра Яценюка, а тримаються як єдина команда вже чотири роки. Це відповідь на роботу 7 членів Кабінету Міністрів від НФ.

 
Жителі Одещини можуть конкретно почути про зроблену роботу.
 
Як нагадав лідер НФ головне досягнення — «зупинили дефолт у 2014 році».

 Цим країну відвернули від економічної катастрофи в 2014 році. Мало хто вірив – я вірив і знав, і ми це зробили», — зазначив політик.

 

Адже тоді на єдиному казначейському рахунку було 108 тисяч гривень на всю державу.

«Коли я пішов, то залишив 90 мільярдів гривень. Мені приносять розрахунки, скільки зовнішніх боргів, — 73 мільярди доларів. Коли я пішов, я зменшив цей борг на 6 мільярдів доларів, – 67 мільярдів доларів (залишилося. – Ред.). Бюджетний дефіцит – просто sky rocketing (захмарно. — Ред.) — 10%. Ми його повернули на 2,5% буквально за два роки», — нагадав Яценюк.

 

Ще одне з досягнень – це енергетична незалежність країни. Арсеній Яценюк на посаді Прем`єр-міністра особисто займався питанням позову проти російського «Газпрому» у Стокгольмський арбітраж:

«Були різні позиції. Я сказав: це моя політична воля. І ми з юристами, яких найняли, завдяки тому, що маю першу юридичну освіту, сиділи ночами і планували, як виграти цю справу. Ми її виграли. Ми запустили реверсний газ — його ніхто не міг запустити».

Про це можна дізнатися з матеріалів, які роздають активісти та з особистих бесід з ними. 

Поделиться в социальных сетях: