Депутати «Народного фронту» звернулися до керівництва Нігерії сприяти звільненню захоплених українських моряків

Народні депутати фракції «Народний фронт» – члени парламентської групи співробітництва з Республікою Нігерія — Владислав Данілін, Федір Бендюженко та Віталій Корчик звернулися до керівництва парламенту цієї держави з проханням негайно втрутитися у ситуацію із захопленням піратами українських моряків і спряти їх негайному звільненню.

Про це повідомив член фракції НФ Владислав Данілін на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, група озброєних нігерійських піратів 30 березня взяла в заручники членів екіпажу контейнеровоза Contship Oak у Гвінейській затоці і вивезла їх у невідомому напрямку. Серед заручників є і громадяни України.

«Тривожні новини: у полон до нігерійських піратів потрапили громадяни України. Група моряків, що працюють за контрактами на грецькому судні, викрадені бандитами, їхня доля наразі невідома», — зазначив Данілін.

Він повідомив, що разом з колегами по парламентській групі співробітництва з Республікою Нігерія підготували звернення до керівництва парламенту цієї держави з вимогою негайного пошуку та звільнення українських громадян.

«Також закликаємо МЗС України та правоохоронні структури вжити всіх вичерпних заходів для допомоги нашим людям. Жоден українець не залишиться без допомоги держави у скрутній ситуації. Своїх Україна не кидатиме, зробимо все, що можливо і неможливо!», — наголосив Владислав Данілін.

Повідомляє: Народний фронт

 
Поделиться в социальных сетях: