Без зайвих слів

  • НАК “Нафтогаз України” подав до Стокгольмського арбітражу новий позов до російського “Газпрому” із вимогою перегляду тарифів на транзит з березня 2013 року і відшкодування збитків на загальну суму 11.58 млрд долларів США.
  • Одеська область отримає 2 автомобілі швидкої допомоги з 50, що надійшли в Україну у вигляді безоплатної допомоги в межах угоди між урядами України та КНР.
  • “Укрзалізниця” у рамках переговорів щодо закупівлі локомотивів у французької компанії “Alstom” проведе випробування пропонованої партнерами техніки на українських залізничних шляхах.
  • Постановою заступниці Генерального прокурора України А. Стрижевською скасована як незаконнна постанова прокурора Департаменту спеціальних розслідувань С. Горбатюка від 27 червня цього року, що забороняла возведення на вул. Інститутській у м. Києві музею Революції Гідності.
  • Науково-дослідницьке судно “Искатель” підприємства “Причорномор’я ГРГП” сьогодні вийшло для проведення сейсмо- та геохімічної розвідки нових газових родовищ на Північно-західному шельфі Чорного моря.
  • Попри минулорічне збільшення видобутку природного газу в Україні на 4.2%, Уряд заявляє про наміри досягти рівня щорічного нарощування потужностей видобування блакитного палива на 1 млрд кубічних метрів, щоби протягом найближчих років повністю перейти на споживання газу власного виробництва.
  • Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про завершення досудового слідства щодо звинувачення восьми осіб у розкраданні коштів державного бюджету України, що були виділені на так званий проект “Стіна”.
  • Третій і червертий енергоблоки Хмельницької атомної електростанції, за рішенням Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності, будуть добудовані з використанням реакторів ВВЕР-1000 виробництва чеської “Skoda JS”, замість обладнання російського виробника, договір з яким денонсований.
  • За дорученням заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенанта В. Петренка пам’ятні та ювілейні дати, що пов’язані з історією Радянської армії та РСЧА, відтепер не будуть використовуватися для проведення урочистих заходів та заохочення особового складу військ.
  • Державний департамент Сполучених Штатів Америки привітав Україну з прийняттям та підписанням Президентом Порошенком ЗУ “Про національну безпеку”, наголосивши, що США готові і надалі підтримувати реформи у галузях оборони та безпеки нашої держави для сприяння зміцненню обороноздатності України.
Поделиться в социальных сетях: