Арсеній Яценюк у 70-річчя створення НАТО: Євроатлантична інтеграція України — безальтернативний незворотній процес

«Україна має отримати прискорену процедуру набуття членства в НАТО. Дайте нам план дій, — і ми виконаємо його», — наголосив у своєму дописі на Facebook лідер партії «Народний фронт», Прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк 4 квітня, в 70-ту річницю створення НАТО.

Він нагадав, що 70 років тому за ініціативи Президента Сполучених Штатів Трумена постав оборонний союз вільних народів, який захистив їхню безпеку і здолав радянську імперію в Холодній війні: «Альянс став гарантом швидкого відновлення і успішного розвитку повоєнної Європи».

НАТО стало надійним захистом від погроз зовнішньої агресії і запорукою недопущення внутрішніх конфліктів, наголосив він: «Альянс приймав країни, які мали невирішені територіальні спори і допомагав розв‘язувати ці суперечки в мирний спосіб».

«НАТО — це свобода і мир», — підкреслив лідер «Народного фронту».

«Євроатлантична інтеграція України — безальтернативний незворотній процес», — додав він.

Арсеній Яценюк наголосив, що більшість українців підтримує вступ до НАТО: «Україна має отримати прискорену процедуру набуття членства в Альянсі. Дайте нам план дій, — і ми виконаємо його».

«Вступ України необхідний не лише нам, але і самому Альянсу. Це — єдиний шлях утвердження миру й безпеки на європейському континенті», — підкреслив Арсеній Яценюк.

Повідомляє: Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: