Арсеній Яценюк про рішення Конгресу США щодо України: Ця солідарність — важлива зброя в нашій боротьбі за незалежність і гідне життя

«Солідарність наших партнерів — це великий знак підтримки нашого народу у протидії російській агресії», — наголосив у своєму Facebook 12 грудня лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк, коментуючи рішення Конгресу США щодо визнання Голодомору геноцидом проти українського народу, резолюції  проти будівництва «Північного потоку-2» і про засудження російської агресії на Азові.

«У Конгресі Сполучених Штатів — справжній день солідарності з Україною», — написав лідер НФ.

Палата представників Сполучених Штатів схвалила історичне рішення про визнання Голодомору геноцидом проти українського народу, підкреслив він, нагадавши, що нещодавно таке рішення прийняв і Сенат: «Така позиція обох палат Конгресу США — це вияв глибокої солідарності з Україною і розуміння обставин та причин нашої боротьби за життя та свободу».

«Складаю шану і вдячність кожному, хто був причетний до підготовки та схвалення цих історичних ухвал американських парламентаріїв», — наголосив Арсеній Яценюк.

Він висловив вдячність за дві інші принципові резолюції  Палати представників, прийняті вчора проти будівництва «Північного потоку-2» і про засудження російської агресії в Керченській протоці.

«Обидва рішення не лише реагують на загрозливі процеси, які мають важкі наслідки для безпеки Європи, але й проводять дуже важливу політичну лінію — з Росією не можна гратися у піддавки; якщо замість притягнення до відповідальності агресор почувається безкарно і розвиває свої бізнес-інтереси, то миру від нього очікувати не варто», — підкреслив лідер «Народного фронту».

Арсеній Яценюк висловив вдячність за одностайну єдність обох політичних партій — Республіканської і Демократичної — з Україною.

«Ця солідарність є важливою зброєю у нашій боротьбі за незалежність і гідне життя», — підкреслив лідер НФ.

Повідомляє Народний фронт

Поделиться в социальных сетях: