Актив «Народного фронту» підтримав висунення Яценюка в президенти

Актив партії «Народний фронт» підтримує висування її лідера, екс-прем’єра Арсенія Яценюка кандидатом на виборах президента України, які відбудуться 31 березня, але рішення буде ухвалено на з’їзді партії 2 лютого, заявляє голова фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Максим Бурбак.

«Партійний актив однозначно висловився за висунення Арсенія Яценюка на посаду президента України. Це стало зрозуміло, коли Арсеній Яценюк зустрічався в грудні з партактивом у регіонах. Партія висловила безумовну довіру лідеру партії. Саме з таким настроєм делегати їдуть і на з’їзд, 2 лютого», — написав М.Бурбак на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він зазначив, що від рішення «Народного фронту» про висунення свого кандидата «залежить не лише перебіг, але і результат виборів». «Можливо, від нашого рішення залежить, хто стане президентом України», — написав політик.

«Яке б рішення не ухвалив з’їзд, вже зараз можемо сказати точно одне: ми зробимо все, щоб вибори були чесними та демократичними», — резюмував М.Бурбак.

Як повідомлялося, раніше народний депутат фракції «Народний фронт» Антон Геращенко анонсував проведення з’їзду партії 2 лютого. При цьому, відповідаючи на запитання, чи можна очікувати, що А.Яценюк висунеться в президенти, він сказав: «У такому разі завжди правильно тримати паузу, бо якщо розповідати все наперед, тоді навіщо проводити з’їзд».

Повідомляє: Інтерфакс-Україна

Поделиться в социальных сетях: